Podziękowania

Podziękowania

Dziękuję prof. Andrzejowi Targowskiemu oraz dr Irminie Targowskiej za fantastyczne przyjęcie mnie w Saugatuck. To właśnie wakacje w Stanach Zjednoczonych okazały się dla mnie przełomowe w dążeniu do realizacji własnych pragnień i skrystalizowaniu celów życiowych. Wspólne rozmowy o ambicjach, nauce oraz postawach moralnych, były dla mnie na tyle motywujące, że kiełkujący gdzieś wcześniej pomysł na książkę, nagle okazał się jak najbardziej możliwy do zrealizowania.

Jestem także wdzięczna moim przyjaciołom Agnieszce Couderq oraz Waldemarowi „Majorowi” Fydrychowi za dodatkowe konsultacje i emocjonalne wsparcie projektu. Cieszę się, że otacza mnie tylu ludzi, którzy poza oczywistą „konsumpcją” życia, chcą zostawić po sobie lepszy świat. Oby udało mi się choć odrobinę zbliżyć do tego grona.

Kieruję także szczególne wyrazy wdzięczności dla recenzentów książki, którzy swoim autorytetem wsparli tę publikację. Moje podziękowania kieruję do Pani Joanny Bojańczyk i Pana Michała Zaczyńskiego- znanych, polskim dziennikarzy piszących o m.in. o modzie, a także do aktorki Magdaleny Różczki i wybitnego projektanta Mariusza Przybylskiego. Jestem także wyjątkowo dumna ze wsparcia, jakiego udzieliła książce Pani Elaine Englehardt, naukowiec Uniwersytetu Utah, jedna z najbardziej znanych profesor ds. etyki w Stanach Zjednoczonych.

Wszystkim powyższym osobom jeszcze raz bardzo dziękuję.

Dodatkowe podziękowania dla SOHO Factory za udostępnienie wnętrz pod sesję zdjęciową do książki.